Tipphetked: Levadia kaotas Horvaatias suurelt, Paide Islandil minimaalselt

Kris Ilves pilt
Kris Ilves
Kris Ilves pilt Kris Ilves

Levadia väravavaht Karl Andre Vallner. Foto: Katariina Peetson / jalgpall.ee

Eesti klubid FCI Levadia ja Paide Linnameeskond alustasid Konverentsiliiga 2. eelringi võõrsil, jäädes alla vastavalt 1:5 NK Osiekile (Horvaatia) ja 1:2 Stjarnanile (Island).

Levadia asus mängu Ioan Yakovlevi väravast juba kaheksandal minutil juhtima, aga Osiek lõi enne poolajavilet neli väravat vastu. Teisel poolajal lisas Osiek veel ühe värava ja tegi lõppseisuks 5:1.

Paide jäi esimese poolajal keskel kaotusseisu ja Patrik Kristal viigistas teise poolaja alguses penaltist, aga umbes veerand tundi enne lõpuvilet tegi Stjarnan lõppseisuks 2:1.

Kordusmängud toimuvad 1. augustil Tallinnas ja Pärnus.

Osiek - Levadia 5:1:

Stjarnan - Paide 2:1:

Luup peale | Levadia sai 71 sekundit juubeldada, enne kui kaitse täielikult läbi põles